Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

SOG Super SOG Bowie

Kód: SOGSB1TL
16 hodnocení
Značka: SOG Knives
6 769 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 20 dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při příležitosti 20. výročí v roce 2006 jsme uvedli na trh novou úpravu původního nože SOG Bowie, který stál u zrodu společnosti. Tato velkoformátová čepel o délce 19 cm vás ohromí svou precizní konstrukcí a liniemi broušení. Na rozdíl od originálu jsou všechny části chráněny tvrdým černým TiNi povlakem pro co nejlepší vzhled a výkon. Zachovává si své kořeny s naskládanou koženou rukojetí a celkový design.

Celková délka: 32 cm
Délka čepele: 19 cm
Ocel: AUS-8 nerez
Rukojeť: omotaná hnědou kůží
Pouzdro: kožené s naostřovacím kamenem

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože s pevnou čepelí
Materiál čepele: nerez JAPAN
Délka čepele: 15 až 20 cm
Materiál rukojeti: kůže
Aktualizace: 30.5.2024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

sog

Náš příběh začíná ve Vietnamu, kde členové přísně utajované americké speciální jednotky - známé jako MACV-SOG - nosili do džungle na tajné mise unikátní bojový nůž. O mnoho let později, v roce 1986, tento nůž inspiroval mladého konstruktéra Spencera Frazera k založení společnosti SOG Specialty Knives. Jeho úkolem bylo reprodukovat původní nůž SOG Bowie a vzdát hold speciální jednotce, která ho vytvořila. To, co začalo jako jediný pamětní model, se brzy stalo kompletní řadou inovativních nástrojů - prověřených americkými speciálními jednotkami a dokonce oceněných jako nůž Navy SEAL. Dnes se nože SOG s jistotou nosí i do těch nejnáročnějších situací. Ukované z tradice, zocelené v terénu, vybroušené pro vás.
Takže ať už chráníte ostatní nebo vedete velkolepou loveckou výpravu, řešíte jednu z každodenních životních výzev nebo čelíte dosud nejextrémnějším podmínkám, veďte se s nožem SOG.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.