Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 69,-Kč!

Silky Nata Single Edge 240 mm - mačeta

Kód: 755724
2 hodnocení
Značka: Silky Japan
2 981 Kč
Přibližně 20 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sekání je často rychlejší než řezání nebo krájení. Silky NATA je něco mezi nožem a sekerou. Je vykovaný z oceli SKS-51 (JIS) a speciální gumová rukojeť Genki velmi dobře tlumí nárazy: vibrace se téměř nepřenášejí do ruky nebo paže. Navíc lze rukojeť jednoduše z mačety sejmout a vyčistit či vyměnit za novou. 
Tento model NATA je koncipován jako jednostranně broušený (ostřená pouze na jedné straně), pro odřezávání malých větví, odkorňování stromů a vrstvení živých plotů.

Authentic Premium Japanese Steel
Délka čepele: 240 mm
Rozměry: 460 x 125 x 45 mm
Rukojeť: guma
Hmotnost: 875 g
Made in Japan

Pro zachování účinnosti je třeba nůž udržovat v čistotě. Pryskyřice se rozpouští v olivovém oleji, což je účinný a ekologický způsob údržby čepele. Agresivnější kapaliny mohou poškodit gumový materiál rukojeti.

Pokud mačetu nepoužíváte, dbejte na to, aby byla vždy suchá. Pilu skladujte na suchém místě, nejlépe v pevném pouzdře nebo vhodném pouzdře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože s pevnou čepelí
Délka čepele: 20 až 30 cm
Materiál rukojeti: pryž

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

silky_logo


Japonská společnost Silky disponuje již 100-letou zkušeností s výrobou ručních pil, a to vždy s tou největší pečlivostí a nejnovějších technik. Použité speciální slitiny, znalosti v oblasti zpracování kovů a technické aspekty různých typů konfigurací zubů jsou zárukou jedinečné kvality.

Jedinečné čepele
Pilové listy Silky jsou vyrobeny z autentické japonské prémiové oceli a následně vyřezány laserem. Čepele jsou tak bezkonkurenčně kvalitní: velmi tvrdé, dlouho vydrží, ale zároveň zůstávají pružné díky měkkému jádru kovu.

Tvrdé a odolné proti opotřebení
Chemické složení kovu v kombinaci s jedinečným procesem zahřívání a chlazení určuje vysokou tvrdost kovu. Vysoký obsah uhlíku vede k vysoké odolnosti proti opotřebení, takže ostrost zůstává zachována po velmi dlouhou dobu.

Měkké a pružné
Díky speciálnímu kování se jádro zubu pily skládá z měkkého kovu, díky němuž zůstává pila pružná a je velmi účinná.
Kromě toho je několik modelů, například Sugoi, Hayate a Tsurugi, vyrobeno z vysoce legované oceli, díky níž je pilový list pevnější, odolnější proti korozi a lépe vybaven proti změnám teplot. Všechny pilové listy jsou vyměnitelné a samotná výměna je jednoduchá.

Rozsáhlý sortiment
Společnost Silky nabízí kompletní sortiment pil pro prořezávání a zpracování dřeva, od skládacích pil po pevné pily, od zahnutých po rovné pilové listy, přičemž každý z nich má široký výběr konfigurací zubů. Teleskopické tyčové pily jsou k dispozici v délkách od 2,40 m do 7,70 m.

Made in JAPAN

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.