Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 69,-Kč!

Magnum Survivor

Kód: 02RY7085
Neohodnoceno
1 219 Kč
Přibližně 20 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

This massive 440-A ( 440 ) Nerez ocel blade with a thickness of 6 mm reaches full tang through the Rukojeť and ends in a strong hammer area. The leather wrapped Rukojeť feels comfortable and secure in your hand. With this extremely strong blade shape, the knife is perfect for cutting, carving or other tasks. Incl. leather slip sheath. Celková délka 23 cm. Blade 12 cm. Váha 194 g.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože s pevnou čepelí
Délka čepele: 10 až 15 cm
Materiál čepele: 440 / AISI 440
Materiál rukojeti: kůže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bokermag

Böker - historie továrny sahá až do 17. století, původní kovárna tehdy byla umístěna v Remscheidu. V letech 1829-30 se rozšířila výroba i na šavle a meče. V té době továrna zaměstnávala přes 100 kovářů a brusičů. V druhé polovině 19 století se část rodiny přesunula do USA a Kanady, kde založila další výrobní závody. Poslední ze sourozenců Bockerových, Heinrich se přestěhoval do Solingenu odkud pochází většina dnešní produkce. Boker vyrábí nože dle vlastních návrhů a dle návrhů známých nožířů.
Nyní firma vyrábí svou produkci v Německu, USA a Argentině a používá marketingovou značku MAGNUM. Firma Böker sama vyvíjí nové typy a konstrukce a zaměstnává několik designérů. Nože jsou vyráběny na CNC (počítačem řízené obráběcí stroje) s maximální kvalitou.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.