Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 69,-Kč!

ESEE CM6 Combat Green Micarta Sheath Black

Kód: ESCM6
Neohodnoceno
Značka: ESEE
4 972 Kč
Přibližně 20 dní

Model s černou barvou taktické čepele broušené i na horní straně špičky čepele, zelenou micartou s černým plastovým pouzdrem v balení. Odolná uhlíkatá ocel 1095 s texturovaným ochranným povlakem proti korozi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ESEE Model Combat tactical 6 s černěnou čepelí a černým kydexovým pouzdrem. Nůž ESEE-CM6, navržený Terrillem Hoffmanem, je spojením taktického a praktického provedení, takže je tento nůž doma v lese i na bojišti. Tvar ostří zvyšuje průraznost, zatímco plnohodnotná plátěná rukojeť Micarta je tvarovaná tak, aby poskytovala bezpečný a stabilní úchop.

Na rozdíl od mnoha výrobců jsou nože značky ESEE zkoušeny v terénu, a to každý nový prototyp předtím než se dostane do fáze výroby. Poté co jsou vyrobeny první seriové kusy, testují se znovu, obvykle v džunglích Peruánské Amazonie. Také mnoho uživatelů po celém světě, kteří testují jejich nože, dávají za pravdu odolnosti konstrukce a pohodlnosti použití. Když si koupíte ESEE, víte že jste dostali jejich nůž navržený a vyzkoušený od skutečných uživatelů, odzkoušený v terénu.

ESEE model 6 je standardně dodáván s tvarovaným kydexovým pouzdrem. Volitelně lze objednat záda pro pouzdro, nebo pouzdra kompatibilní s MOLLE vazbou. Nože ESEE jsou vyráběny s naprostým důrazem na detail, s použitím těch nejlepších surovin a pečlivostí během výrobního procesu.

Vysokouhlíková ocel 1095 je houževnatá a odolná, není však vhodná na páčení. Kvůli vyššímu obsahu uhlíku ale může podléhat korozi, proto jsou nože potaženy ochrannou vrstvou, která tomuto jevu ve velké míře zabraňuje. Na druhou stranu nůž je s touto ocelí velice lehký a obratný, drží dlouho ostří a je poctivě vyrobený, může se tak pustit téměř do jakékoliv práce.


Celková délka: 28 cm
Délka ostří: 14.9 cm
Šířka čepele: 4.75 mm
Ocel: vysokouhlíkatá 1095, dle výrobce kalená na tvrdost 55-57 HRC
Ošetření povrchu čepele: texturovaný práškový ochranný povrch
Výbrus čepele ve tvaru drop point s brusem i na horní části špičky čepele s odolným fullflat výbrusem a fulltang konstrukcí
Váha samotného nože je pouze 283 gramů
Rukojeť: micarta - odnímatelné střenky


Varianta s plastovým pouzdrem

Made in the U.S.A.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože s pevnou čepelí
Délka čepele: 15 až 20 cm
Materiál čepele: Carbon Steel / uhlíkatá ocel, 1095
Materiál rukojeti: micarta
Aktualizace: 16.8.2022

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ESEE-main-logo2

Od roku 1997 se Jeff Randall a Mike Perrin vydali cestou přetváření způsobu podnikání v oblasti přežití a divočiny. Byli frustrováni nekonečným množstvím přehánění a humbuku, které se často spojovalo s vybavením a výcvikem pro přežití, a proto založili Randall's Adventure & Training, aby na spotřebitelský trh přinesli realistické nástroje a znalosti.
Pracovali na základě smlouvy s peruánskou leteckou školou "Escuela De Supervivencia En La Selva" (Škola přežití v džungli), známou také pod zkratkou ESSEL, a seznámili mnoho klientů s uměním přežití v rozlehlé peruánské amazonské džungli.
Po několika letech působení v Jižní Americe přesunuli svůj výcvik do USA a založili sesterskou společnost na výrobu vysoce kvalitních nožů a vybavení do terénu - ESEE Knives.
Jejich prvním návrhem byl nůž RTAK vyráběný společností Wicked Knife Company v Arkansasu a později vyráběný společností Ontario Knife Company (OKC). Vyvinuli také nože TOPS vyráběné společností Laser Strike. Poté, co strávili pět let vývojem řady RAT pro OKC, uvedli na trh nože ESEE Knives.
Dnes je značka ESEE známá a distribuovaná po celém světě. Klientela ESEE Knives / Randall's Adventure & Training sahá od pracovníků speciálních operací, záchranářů, lovců, policistů, ostrahy hranic, filmových štábů, outdoormanů až po profesionální dobrodruhy. Jejich kurzy a vybavení se objevily na kanálech Travel Channel, Discovery Channel a v mnoha filmech, knihách, předních outdoorových časopisech a odborných publikacích.
Filozofie společnosti je jednoduchá: chovat se k zákazníkovi s respektem, udržovat příznivé ceny, poskytovat nejlepší kvalitu a nikdy neučit dovednosti nebo neposkytovat vybavení, které nebylo vyzkoušeno v reálném světě.
Každý student, který projde dveřmi Randall's Adventure & Training, odchází se sadou dovedností, které mu zůstanou po celý život. Navíc každý koncový uživatel výrobku ESEE ví, že má nejlepší záruku a zákaznický servis v oboru.
Ve světě továrních nožů, vybavení pro přežití a výcviku v divočině je ESEE/Randall's Adventure & Training jednou z mála společností, kde všichni majitelé a zaměstnanci žijí životním stylem, který odpovídá vybavení, které vyrábějí, a výcviku, který vyučují. Žádný oblek a kravata, jen tvrdě vybojovaná pozemská pravda, která se odráží v jedněch z nejlepších nožů, vybavení a výcviku na světě.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.