Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

ESEE Camp Lore James Gibson

Kód: ESJG3BO
Neohodnoceno
Značka: ESEE
3 886 Kč
Na objednání, obvykle 20 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

ESEE JG3 je vybaven plochým broušením, ocelí 1095 a rukojetí Micarta. Navrhl ji nožíř a odborník na primitivní dovednosti James Gibson.

Nůž ESEE JG3 je nyní opatřen povrchovou úpravou Black Oxide Stone Washed a logem ESEE.  James Gibson je rodák z východního Tennessee, který se narodil a vyrostl v okolí Great Smoky Mountain. S vášní a láskou k přírodě studoval a praktikoval dovednosti bushcraftu většinu svého života. James je spolupořadatelem Clinch River Knap-in a přes 22 let se věnuje flintknapperství. Je také nožířem a v roce 2003 získal kvalifikaci Journeymen Smith u Americké nožířské společnosti (A.B.S.). James je hlavním instruktorem bushcraftu pro Randall's Adventure & Training a má také vlastní školu v Tennessee.


Celková délka: 19.3 cm
Délka čepele: 9 cm
Ocel: 1095, s povrchovou úpravou black oxide stonewash
Rukojeť: micarta
Plochý výbrus
Pouzdro: hnědé kožené pouzdro určené pro praváky
Made in USA
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože s pevnou čepelí
Materiál čepele: Carbon Steel / uhlíkatá ocel
Délka čepele: 8 až 10cm
Materiál rukojeti: micarta
Pouzdro: kožené pouzdro
Aktualizace: 25.9.2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ESEE-main-logo2

Od roku 1997 se Jeff Randall a Mike Perrin vydali cestou přetváření způsobu podnikání v oblasti přežití a divočiny. Byli frustrováni nekonečným množstvím přehánění a humbuku, které se často spojovalo s vybavením a výcvikem pro přežití, a proto založili Randall's Adventure & Training, aby na spotřebitelský trh přinesli realistické nástroje a znalosti.
Pracovali na základě smlouvy s peruánskou leteckou školou "Escuela De Supervivencia En La Selva" (Škola přežití v džungli), známou také pod zkratkou ESSEL, a seznámili mnoho klientů s uměním přežití v rozlehlé peruánské amazonské džungli.
Po několika letech působení v Jižní Americe přesunuli svůj výcvik do USA a založili sesterskou společnost na výrobu vysoce kvalitních nožů a vybavení do terénu - ESEE Knives.
Jejich prvním návrhem byl nůž RTAK vyráběný společností Wicked Knife Company v Arkansasu a později vyráběný společností Ontario Knife Company (OKC). Vyvinuli také nože TOPS vyráběné společností Laser Strike. Poté, co strávili pět let vývojem řady RAT pro OKC, uvedli na trh nože ESEE Knives.
Dnes je značka ESEE známá a distribuovaná po celém světě. Klientela ESEE Knives / Randall's Adventure & Training sahá od pracovníků speciálních operací, záchranářů, lovců, policistů, ostrahy hranic, filmových štábů, outdoormanů až po profesionální dobrodruhy. Jejich kurzy a vybavení se objevily na kanálech Travel Channel, Discovery Channel a v mnoha filmech, knihách, předních outdoorových časopisech a odborných publikacích.
Filozofie společnosti je jednoduchá: chovat se k zákazníkovi s respektem, udržovat příznivé ceny, poskytovat nejlepší kvalitu a nikdy neučit dovednosti nebo neposkytovat vybavení, které nebylo vyzkoušeno v reálném světě.
Každý student, který projde dveřmi Randall's Adventure & Training, odchází se sadou dovedností, které mu zůstanou po celý život. Navíc každý koncový uživatel výrobku ESEE ví, že má nejlepší záruku a zákaznický servis v oboru.
Ve světě továrních nožů, vybavení pro přežití a výcviku v divočině je ESEE/Randall's Adventure & Training jednou z mála společností, kde všichni majitelé a zaměstnanci žijí životním stylem, který odpovídá vybavení, které vyrábějí, a výcviku, který vyučují. Žádný oblek a kravata, jen tvrdě vybojovaná pozemská pravda, která se odráží v jedněch z nejlepších nožů, vybavení a výcviku na světě.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.