Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

ESEE Ashley Emerson Game Knife Micarta

Kód: ESAGK
Neohodnoceno
Značka: ESEE
3 652 Kč –5 %
ESEE Ashley Emerson Game Knife Micarta
3 652 Kč –5 % 3 459 Kč
Na objednání, dodání v lednu 2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Když se společnost ESEE konečně rozhodla vyrábět nože speciálně pro lovce, požádala o radu a názory ty nejlepší v oboru a nový nůž Ashley Game Knife (AGK) navrhl Ashley Emerson. Jako průvodce a lovec od Aljašky až po Afriku měl Ashley příležitost vypořádat se se stovkami jelenů, mnoha dalšími divokými prasaty a dalšími zvířaty od veverek po bizony. Stejně jako se zbraněmi používal mnoho různých nožů a upravoval je podle toho, co mu vyhovovalo, AGK se zrodil z jeho bohatých zkušeností se zvěří v terénu. Délka čepele i rukojeti byla optimalizována pro pákový efekt při práci, jako je například rozštípnutí hrudní kosti. Rukojeť obsahuje záštitu, plný hrot, osvědčený tvar rukojeti a rádiusový otvor pro šňůru dostatečně velký pro smyčku šňůry. Střenky jsou z materiálu Canvas Micarta, což je pevný materiál rukojeti, který neklouže ani za mokra. U pracovních nožů dává přednost Micartě, protože při práci se zvěří je mnohem důležitější úchop a pocit z nože než to, aby se zabýval znečištěním. Stejně jako čepel která má povrch černého oxidu, v úpravě stonewash. 

Nůž je v provedení fulltang, s otvorem pro šňůrku, rukojeť ze zelené micarty. Hnědé kožené pouzdro.


Celková délka: 20.9 cm
Délka čepele: 8.89 cm
Ocel: 1095
Rukojeť:micarta

MADE IN USA

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože s pevnou čepelí
Materiál čepele: Carbon Steel / uhlíkatá ocel
Délka čepele: 8 až 9cm
Materiál rukojeti: micarta
Pouzdro: kožené pouzdro
Aktualizace: 1.12.2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ESEE-main-logo2

Od roku 1997 se Jeff Randall a Mike Perrin vydali cestou přetváření způsobu podnikání v oblasti přežití a divočiny. Byli frustrováni nekonečným množstvím přehánění a humbuku, které se často spojovalo s vybavením a výcvikem pro přežití, a proto založili Randall's Adventure & Training, aby na spotřebitelský trh přinesli realistické nástroje a znalosti.
Pracovali na základě smlouvy s peruánskou leteckou školou "Escuela De Supervivencia En La Selva" (Škola přežití v džungli), známou také pod zkratkou ESSEL, a seznámili mnoho klientů s uměním přežití v rozlehlé peruánské amazonské džungli.
Po několika letech působení v Jižní Americe přesunuli svůj výcvik do USA a založili sesterskou společnost na výrobu vysoce kvalitních nožů a vybavení do terénu - ESEE Knives.
Jejich prvním návrhem byl nůž RTAK vyráběný společností Wicked Knife Company v Arkansasu a později vyráběný společností Ontario Knife Company (OKC). Vyvinuli také nože TOPS vyráběné společností Laser Strike. Poté, co strávili pět let vývojem řady RAT pro OKC, uvedli na trh nože ESEE Knives.
Dnes je značka ESEE známá a distribuovaná po celém světě. Klientela ESEE Knives / Randall's Adventure & Training sahá od pracovníků speciálních operací, záchranářů, lovců, policistů, ostrahy hranic, filmových štábů, outdoormanů až po profesionální dobrodruhy. Jejich kurzy a vybavení se objevily na kanálech Travel Channel, Discovery Channel a v mnoha filmech, knihách, předních outdoorových časopisech a odborných publikacích.
Filozofie společnosti je jednoduchá: chovat se k zákazníkovi s respektem, udržovat příznivé ceny, poskytovat nejlepší kvalitu a nikdy neučit dovednosti nebo neposkytovat vybavení, které nebylo vyzkoušeno v reálném světě.
Každý student, který projde dveřmi Randall's Adventure & Training, odchází se sadou dovedností, které mu zůstanou po celý život. Navíc každý koncový uživatel výrobku ESEE ví, že má nejlepší záruku a zákaznický servis v oboru.
Ve světě továrních nožů, vybavení pro přežití a výcviku v divočině je ESEE/Randall's Adventure & Training jednou z mála společností, kde všichni majitelé a zaměstnanci žijí životním stylem, který odpovídá vybavení, které vyrábějí, a výcviku, který vyučují. Žádný oblek a kravata, jen tvrdě vybojovaná pozemská pravda, která se odráží v jedněch z nejlepších nožů, vybavení a výcviku na světě.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.