Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 69,-Kč!

Amare 6.F Droppoint

Kód: AMR201812
Neohodnoceno
Značka: AMARE Knives
1 974 Kč
Přibližně 20 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi speciální celokovový nůž je 6.F Droppoint. Model se v průběhu let vyvíjel s naším přítelem a rádcem Jürgenem Sohnemannem, Sohny. Představuje záložní, lovecký, outdoorový a EDC nůž, který má tolik možností manipulace, že je užitečné shlédnout přiložene video.
Výrazným rysem tohoto nože je to, že při práci a uchopení jej nemusíte  odkládat, ale díky nově vyvinutému tvaru speciálního držadla si ho nechat v ruce. To je při práci v lese, při lovu, ve špatné viditelnosti a na pohybujících se plochách, jako je např. na lodi, velmi užitečné.

Délka v zavřeném stavu: 18,5 cm
Délka čepele: 7 cm
Ocel: D2, stonewash 
Síla čepele: 6 mm
Rukojeť: 
Pouzdro: kydex
Váha: 93 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože s pevnou čepelí
Délka čepele: 7 až 8 cm
Materiál čepele: D2
Materiál rukojeti: slitina
Aktualizace: 16.8.2022

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

amare_knives_logo

 

Nože AMARE se vyznačují originálním designem, vynikající kvalitou a atraktivní cenou. Značka vznikla ve spolupráci mezi dvěma společnostmi Real Steel Knives (RSK) a UH Messerunicum. Čínský producent RSK je zodpovědný za návrh, montáž a finální výrobu nožů, zatímco německý UH Messerunicum za originální design. Přímá komunikace týkající se designu, vývoje a výroby zajišťuje vysokou kvalitu těchto nožů podpořenou novými a inovativními návrhy. AMARE Knives pro lásku k nožům.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.