Výrobce: Victorinox

Victorinox Chili Peppers

  • Katalog. číslo: 0.6223.L1904
  • Cena: 599 vč. DPH
  • DPH: 21%
  • Dostupnost: přibližně týden
Počet: ks

Kapesní nůž Victorinox Classic Limited Edition 2019. Vítězný návrh na téma ,, Jídlo celého světa". Tento kapesní nůž s unikátním designem je vhodný jako přívěsek na klíče.

Počet funkcí: 7
1. čepel
2. pilník
3. šroubovák
4. nůžky
5. kroužek
6. pinzeta
7. párátko

Rozměry (délka x šířka x výška): 58 x 18 x 9 mm
Hmotnost: 24 g
Materiál čepele: X55CrMo14
Záruka Victorinox: doživotní (poškození způsobené obvyklým opotřebením, nesprávným použitím nebo zneužitím se na záruku nevztahuje).
 

To úžasné na kapesních nožích VICTORINOX, co bylo vlastně oním klíčem k úspěchu, byla mnohostrannost použití každé pružiny: díky šesti čepelím na pouhých dvou pružinách vznikl onen lehký a elegantní důstojnický nůž.
Victorinox se zabývá výrobou a celosvětovým prodejem jedinečných a vysoce kvalitních produktů, které najdou praktické uplatnění v mnoha rozličných oblastech života. Nabízí švýcarské armádní nože, kuchyňské nože, hodinky, vybavení na cesty, módní oděvy a parfémy. Ředitelství společnosti sídlí ve vesničce Ibach v Kantonu Schwyz, který leží v srdci Švýcarska. Právě tady si zakladatel dnešní společnosti Karl Elsener v roce 1884 otevřel svou nožířskou firmu a o pár let později vyrobil legendární „originální švýcarský armádní nůž“.

Nový dotaz prodejci:

  • Povinné údaje jsou označeny tučným písmem.
  • Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.