Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 69,-Kč!

Sportmesser Hirschhorn

Kód: 110182HH
Neohodnoceno
6 069 Kč
Přibližně 20 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

This six-piece pocket knife has polished nickel silver bolsters and durable, genuine stag Rukojeťs. Offers two blade, can opener, cap lifter, leather punch and reamer, cork screw and a flat screwdriver. Blade made of 4024 Nerez ocel. Rukojeť 9 cm. Blades 6,5 cm / 4,5 cm. Váha 98 g.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lovecké zavírací nože
Délka čepele: 6 až 7 cm
Materiál čepele: ostatní
Materiál rukojeti: paroh

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bokermag

Böker - historie továrny sahá až do 17. století, původní kovárna tehdy byla umístěna v Remscheidu. V letech 1829-30 se rozšířila výroba i na šavle a meče. V té době továrna zaměstnávala přes 100 kovářů a brusičů. V druhé polovině 19 století se část rodiny přesunula do USA a Kanady, kde založila další výrobní závody. Poslední ze sourozenců Bockerových, Heinrich se přestěhoval do Solingenu odkud pochází většina dnešní produkce. Boker vyrábí nože dle vlastních návrhů a dle návrhů známých nožířů.
Nyní firma vyrábí svou produkci v Německu, USA a Argentině a používá marketingovou značku MAGNUM. Firma Böker sama vyvíjí nové typy a konstrukce a zaměstnává několik designérů. Nože jsou vyráběny na CNC (počítačem řízené obráběcí stroje) s maximální kvalitou.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.