Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 69,-Kč!

Magnum Damascus Bone

Kód: 01MB180DAM
Neohodnoceno
2 889 Kč
Přibližně 20 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

A magnificent Damascus pocket knife featuring a finely drawn Damascus blade and Damascus bolsters. The scales are made of polished bones which results in a beautiful contrast to the darker Damascus steel. Includes lock back mechanism. Without pocket clip.

Celková délka: 17.7 cm
Délka čepele: 7.8 cm
Hmotnost: 102 g
Blade tloušťka: 2.3 mm
Materiál čepele: Damascus steel

Doplňkové parametry

Kategorie: Lovecké zavírací nože
Délka čepele: 7 až 8 cm
Materiál čepele: damašek
Materiál rukojeti: kost

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bokermag

Böker - historie továrny sahá až do 17. století, původní kovárna tehdy byla umístěna v Remscheidu. V letech 1829-30 se rozšířila výroba i na šavle a meče. V té době továrna zaměstnávala přes 100 kovářů a brusičů. V druhé polovině 19 století se část rodiny přesunula do USA a Kanady, kde založila další výrobní závody. Poslední ze sourozenců Bockerových, Heinrich se přestěhoval do Solingenu odkud pochází většina dnešní produkce. Boker vyrábí nože dle vlastních návrhů a dle návrhů známých nožířů.
Nyní firma vyrábí svou produkci v Německu, USA a Argentině a používá marketingovou značku MAGNUM. Firma Böker sama vyvíjí nové typy a konstrukce a zaměstnává několik designérů. Nože jsou vyráběny na CNC (počítačem řízené obráběcí stroje) s maximální kvalitou.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.