Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 69,-Kč!

Hogue SIG K320 AXG Pro Black Tanto Black Aluminum

Kód: SIG36364
Neohodnoceno
Značka: Hogue
5 415 Kč
Na objednání, obvykle 20 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nůž K320 je navržen tak, aby šel ruku v ruce s palnou zbraní P320.
Polymerová rukojeť a texturování jsou zde napodobeny a vytvářejí vynikající lehký úchop s dostatečnou trakcí.
Ergonomie je naprosto fantastická a umožnila umístění kapesního klipu ve všech čtyřech rozích nože, což je u automatického nože poměrně vzácné. A pak je tu akce. Hogue dodává jedny z nejlepších tlačítkových automatických nožů na trhu a u K320 tomu není jinak.
Čepel vystřeluje s autoritou, takže se ujistěte, že nůž před stisknutím pevně držíte, protože by mohl vyletět.
Vynikající ergonomie pro palec, střelka na prsty a otvor pro závěsku doplňují vlastnosti tohoto téměř dokonalého automatického nože, který se podle nás může stát jedním z nejlepších služebních nožů, které lze za peníze koupit.

Automatické otevírání
Délka v zavřeném stavu 11,43 cm
Délka čepele 8,89 cm
Čepel s černou povrchovou úpravou Cerakote z nerezové oceli CPM S30V
Hliníková rukojeť s vložkami z G10
Otvor na závěsku
Kapesní klip
Manuální pojistka
Vyrobeno v USA

Společnost Hogue Knives spolupracuje se společností SIG Sauer a dodává kompletní řadu kvalitních nožů značky SIG Sauer. Tyto jemné taktické a sportovní nože představují nejvyšší hodnotu v oblasti taktických zavíracích a pevných nožů: vizi renomovaného zakázkového nožíře Allena Elishewitze vyjádřenou nejmodernějšími výrobními postupy společnosti Hogue. Nůž Hogue, vyrobený v Americe americkými řemeslníky, je po vašem boku důvěryhodným - a spolehlivým - společníkem, čepelí dědičné kvality, která v sobě spojuje to nejlepší ze starosvětského řemesla a designu zasazeného do kontextu moderního, reálného využití taktické čepele.
Základem nasazení je silná, na zakázku navržená, nadrozměrná vinutá pružina, která byla důkladně testována a integrována tak, aby poskytovala sílu v celém rozsahu pohybu čepu. Výsledkem je automatika, která se otevře s autoritou pokaždé, když ji použijete. Každý nůž je individuálně testován a předtím, než je opatřen jménem Hogue.

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Materiál čepele: CPM-S30V
Délka čepele: 8 až 10cm
Materiál rukojeti: hliníková slitina / dural
Aktualizace: 25.9.2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

hogue_logo

Společnost Hogue, Inc., je typickým příkladem rodinné tradice americké kvality a inovací od roku 1968. Každý produkt Hogue - od zbraní až po nože vychází z duchu jemného řemeslné zpracování, se zaměřením na detail a úplného odhodlání zakladatele Guyho Hogue, přeneseného do příští generace syny Aaronem a Patrickem.
Funkčnost, vynikající výkon a prvotřídní design jsou charakteristickými znaky značky Hogue. Když si koupíte výrobek Hogue, máte u sebe kus rodinné historie. Výrobky jsou od základu navrženy tak, aby umocnily váš sportovní zážitek. Pod jménem Hogue se snoubí chytré nápady, nejlepší materiály a nejlepší výrobní postupy na světě.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.