Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 69,-Kč!

Benchmade 916SBK-ORG Triage

Kód: BM 916SBK-ORG
4 hodnocení
Značka: Benchmade
5 248 Kč
Přibližně 20 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento spolehlivý nástroj, testovaný předními světovými odborníky na záchranu, obsahuje nůž, bezpečnostní hák a rozbíječ skla. Nůž 916 Triage má vroubkovanou čepel s protilehlým zkosením. Navrženo a vyrobeno v USA z rakouské oceli.
Nůž je určený zejména pro bezpečnostní pracovníky ale jistě poslouží každému uživateli, který chce mít při sobě nástroj, který mu v tíživé situaci může třeba i zachránit život například při autonehodě. Řezač pásů je z oceli 440C a trn k rozbíjení skla je velmi pevně a bezpečně v noži ukotven.

Délka v otevřeném stavu: 21,16 cm
Délka čepele: 8,84 cm
Tloušťka čepele: 3,15 mm
Hmotnost: 149,69 g
Ocel: CPM-S30V
Tvrdost oceli: 58-60 HRC
Materiál rukojeti: G-10

Klip Split arrow + hrot pro rozbíjení skla + výsuvný hák

MADE IN USA                

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

benchmade-logo

Firma Benchmade je jedním z předních amerických výrobců moderních high-tech nožů.  Byla založena roku 1978, kdy vyrobila svůj první nejslavnější model Bali-song. Od té doby značka udržuje směr pokroku a nových technologií aplikovaných v oblasti nožířských produktů. Benchmade Knife Company je americký výrobce nožů provozovaný společnostmi Roberta a Les de Asis v hlavním městě všech předních zaoceánských výrobců nožů v severní Americe Oregon City ve státě Oregon. Právě tento stát a jeho metropole jsou v současné době sídlem mnoha výrobců nožů, protože zde jako v jednom z mála států Unie není žádné omezení na výrobu nebo nošení nožů.
Firma Benchmade byla založena roku 1978. Už rok po svém vzniku se proslavila legendárním nožem Bali-Song od vývojáře Jodyho Samsona, který ocenil prestižní časopis Blade Magazine jako nůž roku 1979.
Od té doby firma Benchmade urazila skutečně míle jak ve využití moderních designů tak materiálu a nových technologií aplikovaných ve výrobě svých výrobků, kterými si podmanila zákazníky po celém světě jako výrobce, který určuje směr vývoje celého nožířského řemesla.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.