Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 69,-Kč!

ACTA NON VERBA Z100 - DLC, LINER LOCK, GRN, LOŽISKO

Kód: ANVZ100-052
4 hodnocení
2 899 Kč
Týden

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čepel nože Z100 BB při otevření letí hladce a volně díky našemu novému systému integrovaného uložení kuličkového ložiska do čepele. Odstranění tradiční ložiskové klece nám umožnilo dostat do ložiska více jak dvojnásobné množství kuliček a docílit tak maximální odolnosti při zachování minimálního odporu při otevírání.
V každodenním životě hledáme věci, které se stanou naší součástí. Věci, které budeme mít u sebe každý den bez toho, aniž bychom o tom museli přemýšlet. Z100 vám poskytne dostatek prostoru pro zapomnění. Díky deep carry pocket klipu nebudete vědět, že ji u sebe máte, dokud nepřijde ten správný čas. V momentu použití pak oceníte otevření pomocí flipperu osazeného ANV lumi dotem, čepel ze švédské oceli Sleipner, pevné usazení v kompozitní nebo aluminiové rukojeti, nebo taky bezpečné jištění pomocí pojistky.
Flipper nože Z100 BB jsme označili naším ANV Lumidotem, který vyrábíme ze špičkového švýcarského pigmentu superluminova. Tento luminiscenční bod zajistí jasné označení této důležité části nože po celou noc.
Na nůž je poskytována ANV DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA.

ČESKÁ VÝROBA
Délka v otevřeném stavu: 20,5 cm
Délka čepele: 8,5 cm
Síla čepele: 3,5 mm
Váha: 107 g
Ocel: Sleipner
Rukojeť: GRN černá
Pojistka: linerlock
Kapesní klip nerez - 2 pozice
Záruka: doživotní

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Délka čepele: 8 až 10cm
Materiál čepele: Sleipner
Materiál rukojeti: polymer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

anv_logo_1

 

Nový český výrobce z Moravských Budějovic produkuje kvalitní nože jak v zavírací tak v pevné verzi. Značka Acta non verba zahájila výrobu stylově 18.8.2018 v 18.18, používá převážně ocel D2, i špičkovou Sleipner. Klade důraz na vysokou kvalitu oceli, přesné zpracování, moderní design a užitné vlastnosti.
Latinský výrok Acta non verba - činy, ne slova - to je definice této značky Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.