Kuchyňské nože Solingen Burgvogel - Vaše ostrá kuchyně

bg_logo.gif
Latinský výraz "Me fecit Solingen"-mne stvořil Solingen, přesně vystihuje charakter značky Burgvogel Solingen.

Rodinná manufaktura i přes moderní výrobní postupy zůstává věrna kombinaci vysokých požadavků na kvalitu a kvalitního řemeslného zpracování pro kuchyňské nože.

Značku založili roku 1949 bratři Bahnsovi a tradice rodinného vedení přetrvává dodnes.

V začátcích disponovala firma pouze výrobou nožů na zakázku, přišla jako první na světě s poloautomatickým systémem broušení nožů a udala tak i pro ostatní zásadní směr v technologické inovaci nabroušení nožů.

 

Mezi velmi úspěšné produkty se řadí MASTER LINE, který představuje moderní pojetí pro kované nože Solingen. Střenky jsou velmi příjemné pro úchop a uživatel tak při práci s nimi zažívá "souznění". Vyvážení pro větší kuchařské nože je optimální a nezpůsobuje znatelnější převažování do hlavy nástroje. Řada je ucelená, nabízí tedy jak malé velikosti pro drobnější práce, tak nože na šunku, vykosťovací, na pečivo až po klasický kuchařský nůž v délkách 20 až 26 cm. Lze koupit i rovnou kuchařské sady či kompletní blok s noži.


Další kovaná řada značky Burgvogel Solingen je COMFORT LINE, která nabízí totožnou šíři sortimentu jako předchozí řada, ale s rozdílným provedením střenky. Každý uživatel si vybere podle své chuti.


Nižší cenovou hladinu zastupují lisované kuchyňské nože (POM), které ovšem v praxi svojí kvalitou presvědčí mnohé zákazníky.

Nože Solingen Burgvogel koupíte zde.