Lionsteel SR-11 - horká novinka 2017

sr11_b__30_.jpg
Jeden z nejvíce inovativních výrobců nožů v Evropě, italský Lionsteel nezahálí a na jaře 2017 uvádí na trh další skvělý výsledek své práce.

Lionsteel SR-11 představuje nástupce historického modelu SR-1, vítěze dílení cen Blade Show.Mezi inovační funkce nejnovějšího počinu SR-11 italské manufaktury z Maniaga patří: fliper pro snadné otevírání čepele, dvě kuličkové ložiska pro bezchybný chod při otevírání a zavírání čepele a hrot pro rozbíjení skla z karbid wolframu. Kromě toho, je stejně jako jeho předchůdce vybaven unikátním systémem Rotoblock, který dokonale zajišťuje čepel v otevřené poloze.

SR-11 je nabízen v plnohodnotné verzi "Titanium", jehož tělo z jednoho kusu titanu v kombinaci s povedeným designem tvoří moderní a luxusní pojetí nože. Levnější verze "Aluminium" disponuje stejně špičkovou švédskou ocelí Sleipner (60-61 HRC), ovšem vzhledově identická rukojeť je vyrobena z hliníku. Italská značka Lionsteel patří mezi světovou špičku v oblasti nožířství.
Dostupné barevné kombinace střenka titan: Titanium Brown, Titanium Grey, Titanium Black handle black blade,.
Dostupné barevné kombinace střenka hliník: Aluminum Red handle black blade, Aluminum Red, Aluminum Orange handle black blade, Aluminum Orange, Aluminum Black.

Nože Lionsteel SR-11 můžete koupit zde.