Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Böker srovnávací kámen Grit 220

Kód: 09BO380
Neohodnoceno
429 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Srovnávací kámen s příčnými drážkami pro vyrovnávání brusných kamenů. Přírodní i syntetické brusné kameny se při broušení časem na pracovní ploše vydrolují, což vede k jejich zakřivení dovnitř. Vyrovnávací kámen se používá k vytvoření nebo udržení plochého/rovného povrchu. Lze jej použít také k otření brusných usazenin z brusného kamene. Vhodný pro japonské vodní kameny jakékoli zrnitosti i pro přírodní kameny s měkkým pojivem. Není vhodný pro arkansaské kameny, umělé keramické kameny a diamantové brusné desky. Brusný kámen a vyrovnávací kámen namočte dostatečným množstvím vody. Brousicí a vyrovnávací kámen o sebe třete krouživými pohyby, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku. Během celého procesu udržujte oba kameny vlhké.

Rozměry: 180x60 cm
Hmotnost: 490 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bokermag

Böker - historie továrny sahá až do 17. století, původní kovárna tehdy byla umístěna v Remscheidu. V letech 1829-30 se rozšířila výroba i na šavle a meče. V té době továrna zaměstnávala přes 100 kovářů a brusičů. V druhé polovině 19 století se část rodiny přesunula do USA a Kanady, kde založila další výrobní závody. Poslední ze sourozenců Bockerových, Heinrich se přestěhoval do Solingenu odkud pochází většina dnešní produkce. Boker vyrábí nože dle vlastních návrhů a dle návrhů známých nožířů.
Nyní firma vyrábí svou produkci v Německu, USA a Argentině a používá marketingovou značku MAGNUM. Firma Böker sama vyvíjí nové typy a konstrukce a zaměstnává několik designérů. Nože jsou vyráběny na CNC (počítačem řízené obráběcí stroje) s maximální kvalitou.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.