Břitvy, holící sady

Cena:
Filtrovat dle
Filtrovat dle
Délka čepele
Materiál čepele
Materiál rukojeti

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | | 28»

Holení břitvou je v posledních letech opět na trhu velmi žádané. K tomuto druhu oholení se vrací jak dřívější uživatelé, tak i mladší generace. Ve větších městech vznikly specializované holičství a prodejny jako jsme my. Náš sortiment zahrnuje kompletní vybavení pro uživatele: břitvy Solingen, obtahovací řemeny, pasty, mýdla, štětky na holení, brousky, stojánky, kamenec atd.. V neposlední řadě zajišťujeme servis broušení břitev, se kterým máme letité zkušenosti.
Dalším oblíbeným produktem je klasický holící strojek na tradiční oboustranné žiletky. Strojky máme v nabídce od několika výrobců ze Solingenu, taktéž i žiletky. Podstatné rozdíly jsou v typu "hlavy", která je buď pro hladké oholení nebo pro strniště (tzv.hrábě). Dále se liší délkou, tvarem rukojeti. Pro klasické holící strojky v naší nabídce se používá jednotný typ žiletky, což je v praxi velmi praktické.
Pokud chce někdo začít a potřebuje kompletní výbavu je zajímavá možnost pořízení setů. Ty nabízíme jak u břitev od značky Razolution Solingen, tak u klasických holících strojků německé Mühle.   

Vážení zákazníci,

 ve dnech 31.7. až 11.8. máme zavřeno, budeme testovat nové produkty během více než 8000km dlouhé cesty po Skandinávii.

Objednávky zboží které máme skladem a vytvořené před datem 26.7. expedujeme ihned, zboží na objednávku dodáme v druhé polovině srpna. 
Veškeré objednávky vytvořené od 27.7. budeme zpracovávat 14. až 15.8.2017.