Obchodní podmínky - Platby a doprava - Věrnostní systém - Jak nakupovat - KontaktPohled do naší prodejny - kliknutím myši můžete vstoupit!

Zvětšit mapuZobrazte si jenom nově přidané zboží.

Holení břitvou

Jak se břitvou správně holit? Začátečníci začínají nejdříve s hladkými a neproblematickými částmi obličeje. Otevřenou břitvu držíme palcem a třemi prsty tak, že otevřená rukojeť směřuje od tváře. Namydlíme si tvář dobrým holícím mýdlem, které zvláční pokožku. Kůže musí být napnutá, břitvu přiložíme k tváři pod úhlem 30° nejprve ve směru růstu vousů a pak proti směru růstu. Pokud je břitva držena příliš naplocho, zůstane na tváři strniště, pokud je držena příliš kolmo, pořežeme si tvář... více.


OBLÍBENÉ KATEGORIE


V kategorii multifunkčních nožů naleznete nože s otvíráky, vyvrtkami, šroubováky, kleštěmi, propiskami, mp3 přehrávači, paměťovými moduly. Ke každému z nich si lze objednat i pěkné kožené nebo nylonové pouzdro na opasek.Popularita keramických nožů neustále roste, mezi jejich výhody patří nejvyšší možná kvalita krájení, ostrost čepele po velmi dlouhou dobu a chuťová neutralita čepele. Vysoká povrchová hustota zajišťuje snadnou údržbu keramických nožů, stačí jen otřít navlhčeným hadříkem, usušit a opatrně uložit do ochranného pouzdra. Přečtěte si vše o keramických nožích.Široká nabídka nožů v loveckém stylu, buď s pevnou čepelí, nebo zavírací. Všechny nože s pevnou čepelí dodáváme v koženém, nylonovém nebo plastovém pouzdře pro bezpečné a pohodlně nošení.V této kategorii najdete několik set modelů nožů všech významných světových výrobců. V kategorii si můžete nabídku přehledně filtrovat podle ceny i podle výrobce.Hledáte vhodný dárek? Houbařský nebo zahradnický nůž pro Vaše blízke potěší a splní svůj účel více než dokonale. Pro kutily a řemeslníky máme širokou nabídku nářaďových a pracovních nožů.Zajímá vás historie? Vstupte do naší nabídky nožů z dob dávno minulých a přeneste se o desítky i stovky let do minulosti. Najdete zde i repliky nožů a dýk se známých seriálů a filmů.Zde najdete všechny naše zavírací a nože s pevnou čepelí - vybírat můzete kliknutím na filtr nad produkty podle ceny, výrobce, nebo vzhledu, širokou nabídku brousků najdete zde.

Hledání

Facebook
Přidej na Facebook
Staňte se fanouškem nožů na Facebooku, získáte informace o aktualitách, o akcích a chystaných novinkách!

Google hodnocení

Nejprodávanější

Dárkové kupóny
Dárkový poukaz

Materiály
Informace o materiálech


Vybíráte nůž podle materiálu čepele? Nebo chcete nůž s střenkou z svého oblíbeného materiálu?

Oceli:
- 440
- 4034
- ATS-34
- AUS-8
- 154CM
Další druhy oceli.

Střenky
- Zytel
- G-10
- FRN
- Kraton
- Micarta
- Carbon fiber
- Wood
Více materiálů střenek.


Hedat v obchodě:
TOPlist
Na začátek stránky